Hlavní účetní

  • Český Těšín

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Kompletní zpracování účetních závěrek dle polské legislativy
- Tvorba ekonomických směrnic a účetních postupů společnosti
- Řízení ekonomického útvaru
- Výhodou znalost mzdové a personální agendy
- Spolupráce s auditory, daňovým poradcem a dohled nad účetními audity
- Kompletní zodpovědnost a odborná podpora v oblasti účetnictví
- Zpracování přímé daně a zodpovědnost za inventarizaci
Co požadujeme:
- Alespoň 2 roky zkušeností na pozicí hlavní účetní
- Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomika/účetnictví, případně středoškolské vzdělání z praxí na pozici hlavní účetní minimálně 5 let
- Zkušenosti s vedením vlastního týmu lidí výhodou
- Samostatnost a vstřícný přístup
- Znalost polského jazyka minimálně na úrovni B2 (schopnost samostatně komunikovat ústně i písemně s úřady)
- Znalost českého jazyka výhodou
- Schopnost aktivního naslouchání
- Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:
o Zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
o Zázemí stabilní společnosti
o Příjemné pracovní prostředí
o Možnost rozvoje osobnostního i pracovního
o Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
o Služební mobil a notebook a případně také automobil
o Velmi výhodný nákup našeho zboží aj.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Český Těšín.