ASISTENT / ASISTENTKA V ADMINISTRATIVĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT / ASISTENTKA V ADMINISTRATIVĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP zkrác. na dobu neurčitou, nástup 2.9.2019, pracovní doba 9 - 12 hod (nebo dle dohody; lze i střídat dopoledne/odpoledne)
- Náplň práce: Administrativní činnost (korespondence, pošta, objednávky, zásilky). Obsluha kancelářské techniky (PC, kopírka, tiskárna, skartovačka, řezačka, laminovačka aj.). Evidence materiálu a pomůcek (nábytek, knihovna, lektorské potřeby apod.) Příprava dokladů pro účtárnu, práce s hotovostí. Dokumentace kurzů a vedení matriční knihy (certifikáty). Příprava občerstvení pro porady a pro jednání managementu. Kontrola stavu prostor a zajištění nezbytného úklidu.
Péče o květiny a drobné vybavení prostor (hodiny, dekorace, záclony). Archivace dokumentů a vedení archivu. Jednání s úřady, klienty a dodavateli služeb. Pochůzky a drobné nákupy (příležitostně).
- Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo hospodářsko-správního zaměření (není podmínkou), komunikační dovednosti, základní znalost práce na PC, základní orientace v účetnictví, fakturace, apod.
- Nabízíme: bezplatné kvalifikační vzdělání
- V případě zájmu zašlete profesní CV a motivační dopis v rozsahu 80-100 slov do 31.7. 2019 na adresu reditel@ops.cz. Vybraní uchazeči budou následně pozváni na pohovor.
Volné místo asistent / asistentka v administrativě pro lokalitu Hradec Králové.