RECEPČNÍ DO UNIHOTELU

  • Liberec

Pracovní místo ( RECEPČNÍ DO UNIHOTELU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA: výkon recepční a vrátné služby v Unihotelu TUL. DOVEDNOSTI: AJ na komunikační úrovni, NJ na komunikační úrovni výhodou, zdravotní průkaz výhodou, počítačová způsobilost - uživatelská práce na PC, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, komunikativnost, organizační schopnosti, zodpovědnost. VZDĚLÁNÍ: min. SŠ s maturitou. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, mzdová třída B6 dle vnitřního mzd. předpisu, prac. smlouva na dobu určitou - zástup za MD/RD. NÁSTUP: říjen 2019 dle dohody. NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí, závodní stravování, možnost hlídání dětí v dětském koutku, univerzitní mateřská školka, možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně, 6 týdnů dovolené. Strukturovaný životopis doručte e-mailem ladislava.palkovicova@tul.cz , bližší info Vám poskytne pí. Bc. Ladislava Palkovičová, vedoucí Unihotelu, tel: 485 352 162, 723 078 554. Volné místo je od 16.7.2019 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci (http://www.tul.cz/uredni-deska/uredni-deska-tul/vyberova-rizeni-volna-mista) a na portálu MPSV (https://portal.mpsv.cz/sz).
Volné místo recepční do unihotelu pro lokalitu Liberec.