Prodejní asistent/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Prodejní asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pivovarská 2490/25, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: různé směny v rámci otevírací doby (Po-So 9:00-19:00 h, Ne 10:00-18:00 h). Požadujeme: chuť prodávat, klást zákazníka na první místo a poskytovat mu skvělý servis, usilovně pracovat a být aktivní součástí týmu, měla by Vám vyhovovat práce v dynamickém prostředí, pomáhat kolegům v dalších úkolech (příjem zboží, práce na pokladně, úklid a objednávání zboží), mít tah na branku a ambice budovat si kariéru v JYSKu. Nabízíme: zajímavý bonus jako odměnu za prodejní výsledky, možnost rozvíjet se a na míru šité praktické školení, možnost soutěžit, vyhrávat a oslavovat vynikající výkony, skvělá firemní kultura, po dvou letech 5. týden dovolené, zaměstnanecká sleva na nákup zboží, stravenky v hodnotě á 100,- Kč. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem; zájemci o zaměstnání mohou zasílat své životopisy na e-mail (poté budou vybraní uchazeči kontaktováni a pozváni do druhého kola výběrového řízení).
Volné místo prodejní asistent/ka pro lokalitu Cheb.