Pracovník / pracovnice - pomocná síla v kuchyni

  • Kladno

Pracovní místo ( Pracovník / pracovnice - pomocná síla v kuchyni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
slušnost, ochotu, vstřícnost, slušné a reprezentativní vystupování a chování.
Praxe v gastronomii vítána.

Náplň práce:
asistence kuchařům při práci
příprava jednoduchých pokrmů dle instrukcí
komunikace s pracovníky
zpracovávání a úprava surovin
udržování kuchyňského náčiní a vybavení v čistotě
práce je na turnusové směny: krátký - dlouhý týden

Nabízíme:
- stabilní práci v silné mezinárodní společnosti
- výbornou a do budoucna jistě velmi ceněnou zkušenost ze závodního stravování
- příjemný pracovní kolektiv
- práci na HPP
- dotované stravování za 14,- Kč, fitness zdarma atd.
Volné místo pracovník / pracovnice - pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Kladno.