TECHNIK - OPERÁTOR/KA TEPLÁRNY - Nové Město na Moravě

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( TECHNIK - OPERÁTOR/KA TEPLÁRNY - Nové Město na Moravě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Půl roku práce na 2 směny, půl roku na 3 směny. Moderní pracovní prostředí. Požadujeme iniciativu a zodpovědnost
Obsluha moderní teplárny. Čistý provoz, menší dobrý kolektiv, zajímavá práce. Požadujeme zodpovědnost, samostatnost, disciplínu, iniciativu, ochotu se přiměřeně vzdělávat. Uchazeč musí být nekuřák a nesmí být pozitivně testován na návykové látky. Přednost mají uchazeči s kvalifikací v oboru elektro..
Možnost přesunů směn, bezplatný vstup do městských lázní, bezplatná školení a vzdělávání.
První kontakt emailem.
Volné místo technik - operátor/ka teplárny - nové město na moravě pro lokalitu Nové Město na Moravě.