DATOVÝ ANALYTIK

  • Liberec

Pracovní místo ( DATOVÝ ANALYTIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co nabízíme
• práci v oboru high-tech technologií, spolupráci s nejlepšími odborníky skupiny UCT
• dlouhodobou zaměstnaneckou perspektivu v neustále se rozvíjejícím oboru technologií budoucnosti.
• jednosměnný provoz (PO-PÁ) s možností flexibilní pracovní doby
• profesní vzdělávací programy, školení, zvyšování kvalifikace s možností následného profesního růstu
• příjemná pracovní atmosféra v mladém kolektivu
• atraktivní zaměstnanecké benefity
• služební notebook a telefon
• možnost Home Office

• Implementace datového skladu na platformě MS SQL
• Implementace reportovacích a analytických nástrojů Microsoft
• práce s kmenovými daty ERP systému IS Helios Orange
• optimalizace procesů pro získávání dat
• analýza dat
• vizualizace dat dle požadavku klíčových uživatelů
• prezentace reportů i v anglickém jazyce

Požadujeme
• zkušenost s datovým skladem MS SQL min 2 roky
• znalost Microsoft BI
• znalost MS SQL
• AJ na úrovni B2
• znalost MS Excel analytických nástrojů výhodou
• znalost IS Helios Orange výhodou
• řidičský průkaz sk. B výhodou
Volné místo datový analytik pro lokalitu Liberec.