Zámečník - Obsluha ohraňovacího lisu

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Zámečník - Obsluha ohraňovacího lisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zámečník - obsluha ohraňovacího lisu
(výrobní závod Valašské Meziříčí)

Náplň práce

• ohýbání plechových dílů na CNC ohraňovacích lisech
• zámečnické operace dle technologického postupu
• provádění pravidelné údržby přidělených zařízení
• třísměnný provoz

Požadujeme

• ÚSV (strojní)
• dobrá znalost práce na PC
• schopnost čtení výkresů a základní orientace v technické dokumentaci
• samostatnost, učenlivost, dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme

• mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie
• výkonnostní prémie
• měsíční osobní ohodnocení
• příspěvky na penzijní pojištění
• příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní
• profesní školení a vzdělávání
• množství dalších benefitů
Volné místo zámečník - obsluha ohraňovacího lisu pro lokalitu Valašské Meziříčí.