Mistr ve sklářské výrobě

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Mistr ve sklářské výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: Mistr ve výrobě izolačních skel.Požadujeme úplné středoškolské vzdělání, technické myšlení; dobrou znalost na PC; pečlivost; spolehlivost; komunikační schopnosti; pracovní doba 6.45-15.30 hod. a 15.00 až 23.30 hod.; možnost závodního stravování; 13. plat
Žádáme zájemce o zaměstnání, aby se chodili ucházet o místo přímo do areálu firmy k panu Janu Kandlovi, kdykoliv v časech od 7.00- 10.00 a 12.00-15.00
Volné místo mistr ve sklářské výrobě pro lokalitu Jindřichův Hradec.