ŘIDIČ AUTOVLÁČKU

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ŘIDIČ AUTOVLÁČKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Čuláková Simona Mgr., tel.: 353 505 356,601 331 425, e-mail: culakova@dpkv.cz
8,00 - 16,00 hod)

-náborový příspěvek 25.000 Kč
-práci na hlavní pracovní poměr (popřípadě dohodu o pracovní činnosti)
-pravidelné směny: středa - neděle (pracovní doba 10,00 - 17,00 hod)
-nadstandartní benefity (viz níže)
-zázemí silné a stabilní společnosti
-profesní školení řidičů

Požadujeme:
-řidičský průkaz sk. D, E
-platný průkaz profesní způsobilosti řidiče
-profesionální přístup a příjemné vystupování
-trestní bezúhonnost
-dobrý zdravotní stav
-ukončené základní vzdělání

Nabízíme:
-25 dnů dovolené
-stravenky ve výši 90 Kč
-příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy
-zaměstnanecké jízdné zdarma včetně benefitu pro rodinné příslušníky
-věrnostní program odměn za odpracovaná léta
-příspěvky na dovolenou, kulturu, wellness,
-příspěvky pro děti na tábory, školy v přírodě apod.
-kompletní oděvní výstroj
-zaměstnanecká cena nafty pro soukromá vozidla
Volné místo řidič autovláčku pro lokalitu Karlovy Vary.