hlavní účetní

  • Český Těšín

Pracovní místo ( hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Kompletní zpracování účetních závěrek dle polské legislativy
Tvorba ekonomických směrnic a účetních postupů společnosti
Řízení ekonomického útvaru
Výhodou znalost mzdové a personální agendy
Spolupráce s auditory, daňovým poradcem a dohled nad účetními audity
Kompletní zodpovědnost a odborná podpora v oblasti účetnictví
Zpracování přímé daně a zodpovědnost za inventarizaci
POŽADAVKY:
Alespoň 2 roky zkušeností na pozicí hlavní účetní
Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomika/účetnictví, případně středoškolské vzdělání z praxí na pozici hlavní účetní minimálně 5 let
Zkušenosti s vedením vlastního týmu lidí výhodou
Samostatnost a vstřícný přístup
Znalost polského jazyka minimálně na úrovni B2 (schopnost samostatně komunikovat ústně i písemně s úřady)
Znalost českého jazyka výhodou
Schopnost aktivního naslouchání
Řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME:
Zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
Zázemí stabilní společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Možnost rozvoje osobnostního i pracovního
Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
Služební mobil a notebook a případně také automobil
Velmi výhodný nákup našeho zboží aj.
KONTAKT: e-mailem

o Alespoň 2 roky zkušeností na pozicí hlavní účetní
o Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomika/účetnictví, případně středoškolské vzdělání z praxí na pozici hlavní účetní minimálně 5 let
o Zkušenosti s vedením vlastního týmu lidí výhodou
o Samostatnost a vstřícný přístup
o Znalost polského jazyka minimálně na úrovni B2 (schopnost samostatně komunikovat ústně i písemně s úřady)
o Znalost českého jazyka výhodou