referent odboru výstavby a územního plánování, referent úřadu územního plánování

  • Vodňany

Pracovní místo ( referent odboru výstavby a územního plánování, referent úřadu územního plánování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Referent odboru výstavby a územního plánování, referent úřadu územního plánování
Místo výkonu práce: území města Vodňany a správního obvodu obce s rozšířenou působností Vodňany.
Možnost nástupu: ihned po ukončení výběrového řízení nebo dle dohody na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou.
Platové zařazení: platová třída 10
(nařízení vlády 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, základní plat 19.760,-- Kč – 29.740,-- Kč, dle délky započítané praxe).
Druh práce:
Pořizování nástrojů územního plánování, a to zejména územně plánovacích podkladů, vedení agendy související s územně plánovacími podklady, zajištění vyhodnocení vlivů udržitelný rozvoj území, správa geografického informačního systému, další činnosti související s výkonem činností v přenesené působnosti úřadu územního plánování.
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu,
- základní znalost problematiky územního plánování, včetně územně plánovacích podkladu a územně plánovací dokumentace (zákon č. 183/2006 Sb., zákon o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, včetně platných prováděcích vyhlášek, zejména č. 500/2006 Sb. a č. 501/2006 Sb., a zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů),
- znalost práce na PC,
- zkušenosti s geografickým informačním systémem MISYS (případně ArcGIS),
- organizační schopnosti a schopnost jednat s lidmi,
- schopnost samostatní práce a orientace v pracovní problematice,
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
Další pož