Pracovník/pracovnice pobočky

  • Kladno

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice pobočky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou, logické a technické myšlení
- znalost práce na PC
- komunikativnost
- profesionální a příjemné vystupování
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Náplň práce:
provádění kalkulací a zpracovávání cenových nabídek dle požadavků zákazníka, návrhy technického řešení oken na základě poptávky (zadávání požadovaných komodit do programu), jednání se zákazníky, uzavírání obchodních smluv.
Zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, běžná administrativní činnost.

Pracovní doba: Po - Pá 8:00 - 16:30 hod.

Podmínkou je absolvování vstupního 14 denního školení v sídle společnosti.

K výběrovému řízení budou pozváni vybraní uchazeči.
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište KLADNO.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20 letou tradicí.

Příspěvek na stravování
Volné místo pracovník/pracovnice pobočky pro lokalitu Kladno.