Mzdová účetní / Mzdový účetní

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Mzdová účetní / Mzdový účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• Samostatné vedení mzdové evidence pro stanovený okruh zaměstnanců
• Výpočet mezd zaměstnanců a spolupráce na měsíční mzdové závěrce
• Příprava podkladů pro odvod pojistného, daní a dalších srážek
• Zajištění podkladů pro výplatu dávek NP pro OSSZ
• Komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, OSSZ, ÚP apod.)
• Provedení ročního zúčtování daní z příjmů ze závislé činnosti zaměstnanců
• Součinnost při vypracování statistických výkazů
• Vydávání potvrzení zaměstnancům
• Příprava podkladů na základě zákonných vyžádání (soudy, exekuce, apod.)
• Úzká spolupráce s personálním oddělením
Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
• Min. 3 roky praxe na pozici mzdová účetní
• Orientace v pracovně-právní legislativě i souvisejících účetních a daňových zákonech
• Znalost prostředí SAP, RON výhodou
• Odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost
Nabízíme:
• Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
• Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
• Odpovídající platové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Příjemné pracovní prostředí
• Nástup dle dohody
Volné místo mzdová účetní / mzdový účetní pro lokalitu Žďár nad Sázavou.