Sociální pracovník- pracovnice a vedoucí služby osobní asistence

  • Vrchlabí

Pracovní místo ( Sociální pracovník- pracovnice a vedoucí služby osobní asistence ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE A VEDOUCÍ SLUŽBY OSOBNÍ ASISTENCE
Co Vás čeká na pozici vedoucího osobní asistence?
Práce s klienty
Jednání se zájemci a klienty služby, realizace sociálních šetření, uzavírání smluv o poskytování sociálních služeb, individuální plánování služby, konzultace s klienty a rodinnými příslušníky, vedení dokumentace uživatelů.
Práce s týmem
Řízení a koordinace práce pracovníků, cílené vzdělávání a hodnocení zaměstnanců, vedení porad a rozvoj týmové spolupráce, tvorba rozpisu služeb.
Vedení služby
Řízení a koordinace obsahu a aktivit sociální služby, zajištění kvality služby, účast na komunitním plánování, kulatých stolech a propagace služby. Nastavování cílů služby, plánování a reflektování rozvoje služby. Tvorba a aktualizace dokumentace služby (standardů kvality, dalších vnitřních pravidel služby). Příprava podkladů pro rozpočtování služby.
Co Vám nabízíme?
. Pracovní smlouvu na plný úvazek
. 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day
. přísun nových znalostí a dalšího vzdělávání
. mzda 30 000 Kč po uplynutí zkušební doby
Ideálním partnerem v našem týmu budete, pokud splňujete následující odborné požadavky:
. splňujete požadavky pro výkon povolání sociálního pracovníka podle § 110 Zákona o sociálních službách.
. máte zkušenost jako sociální pracovník, vedl/a jste někdy tým lidí
. práce s počítačem pro vás není boj, ale denní rutina
. máte řidičský průkaz a nebojíte se ho použít
Životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 10. 8. 2019 na: svetlo@diakonie.cz
Nástup možný od srpna 2019.
Podrobné informace o středisku Světlo najdete na https://vrchlabi.