TECHNIK/TECHNIČKA PŘESNÉHO CNC FRÉZOVÁNÍ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( TECHNIK/TECHNIČKA PŘESNÉHO CNC FRÉZOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Pestrá paleta všech činností stojících mezi výkresem dílu a hotovým obrobkem.
Technologie a programování:
• studie proveditelnosti, návrh technolog. postupu, výběr vhodných nástrojů
• příprava CNC programů v CAM SW
Obsluha přesného frézovacího centra:
• odladění technolog. postupů a CNC programu
• seřizování, obsluha a údržba CNC stroje: tříosé frézovací centrum se submikronovou přesností pro přesné dokončování a práci s mikro-nástroji, přídavný rotační stůl pro simultánní pětiosé obrábění, řídící systém Heidenhain
Požadujeme:
• SOU tech. směru, obor nástrojař
• min. 2 roky praxe s přesným CNC frézováním
• orientaci v tech. dokumentaci, znalost NC kódu
• chuť vzdělávat se, aktivní přístup, pečlivost a trpělivost, schopnost plně se koncentrovat na jemnou přesnou práci, manuální zručnost a dobrý zrak – práce s mikro-nástroji a miniaturními díly
Nabízíme:
• práci na vývoj. zakázkách, čisté prac. prostředí, kompletní vstupní zaškolení, podporu a pomoc při řešení prac. úkolů
• motivující nástupní mzdu dle zkušeností a praxe, po zaškolení navýšení dle schopností
• špičkové tech. vybavení
• prac. smlouvu na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dle dohody
• pomoc s ubytováním, systém benefitů a odměn
Volné místo technik/technička přesného cnc frézování pro lokalitu Nová Paka.