KOORDINÁTOR / KOORDINÁTORKA ÚDRŽBY

  • Kněžnice

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR / KOORDINÁTORKA ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
vedení týmu údržby - 3 podřízení, organizace práce, delegování úkolů, určování priorit na základě dohody se zainteresovanými odděleními, zajišťování servisních oprav, provádění preventivní údržby strojů a zařízení, provádění běžných oprav strojů a zařízení, čtení a použití technických podkladů, diagnostika závad a jejich odstraňování, evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce a oprav, řízení skladu náhradních dílů, základní údržba budov, komunikace s externími firmami
Požadujeme:
SŠ vzdělání - technický obor, orientace v technické dokumentaci a normách, vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice - min § 5, komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, uživatelská znalost práce na PC, flexibilní osobnost s dobrými organizačními schopnostmi, aktivní a samostatný přístup k práci, spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost
Nabízíme:
zázemí zavedené a stabilní mezinárodní společnosti, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního rozvoje, motivující platové ohodnocení, balíček benefitů
Kontakt:
V případě zájmu zašlete prosím životopis na email: personal@tecmaplast.cz.
Volné místo koordinátor / koordinátorka údržby pro lokalitu Kněžnice.