OPERÁTOR/OPERÁTORKA VSTŘIKOLISŮ

  • Kněžnice

Pracovní místo ( OPERÁTOR/OPERÁTORKA VSTŘIKOLISŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OPERÁTOR/OPERÁTORKA VSTŘIKOLISŮ - pracoviště Kněžnice.
Požadujeme: ZŠ, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost.
Nabízíme: Možnost zajištění ubytování s příspěvkem, svoz zdarma.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: bestjob@post.cz. S případnými dotazy volejte v době od 8:00 do 17:00 hod. na tel.: 774617030 p. Šandor.
Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.
Volné místo operátor/operátorka vstřikolisů pro lokalitu Kněžnice.