Učitel na 1. stupni ZŠ s AMI výcvikem

  • Mnichovice

Pracovní místo ( Učitel na 1. stupni ZŠ s AMI výcvikem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Myšlínská 30, 251 64 Mnichovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: tana.kadlecova@montessorimozaika.cz

Upřesňující údaje:
- hledáme učitele/učitelku 1. stupně ZŠ kvalifikovaného dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a s absolvovaným kurzem montessori pedagogiky - AMI diploma pro věk 6 až 12 let.

- nabízíme inspirativní pracovní prostředí, možnost osobního a profesního rozvoje v oblasti vzdělávání a montessori přístupu k žákům.

- pokud máte o práci zájem a splňujete naše požadavky na kvalifikaci, zašlete nám nejprve svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy při osobní návštěvě u nás.

Zaměstnanecké výhody:
- stravovaní za zaměstnaneckou cenu
- dovolená dle zákona č. 262/2006 Sb. § 213 odst. 3) pro pedagogické pracovníky
Volné místo učitel na 1. stupni zš s ami výcvikem pro lokalitu Mnichovice.