PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Dub

Pracovní místo ( PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Centrum STROOM DUB o.p.s. v Dubu u Prachatic hledá kolegyni/kolegu - pracovníka v sociálních službách.
Požadujeme:
Vzdělání a odborná způsobilost podle zákona 108/2006 Sb.,§110, odst.4
Trestní bezúhonnost, komunikace flexibilita, tvořivost, samostatnost, schopnost týmové práce.
Znalost práce na PC - uživatelská dovednost.
Nabízíme:
Zajímavou, odpovědnou a kreativní práci v sociálních službách.
Zaškolení a odbornou podporu.
Směnný provoz - ranní - odpolední - noční dozor.
Práce v novém, rozvíjejícím se týmu.
Pěkné pracovní prostředí.
Nástup: Ihned
Třísměnný provoz + 1x za čtyři týdny víkendová služba.
Pracoviště: Centrum STROOM DUB o.p.s., Dub u Prachatic.
E-mail: info@stroomdub.cz
Kontaktní osoba: Bc. Pavla Čechová Švepešová, tel:. 606 387 882
Mgr. Hana Přívozníková, tel: 724 981 250
Volné místo pracovník v sociálních službách pro lokalitu Dub.