Směnový kvalitář

  • Pavlov

Pracovní místo ( Směnový kvalitář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost G&P je předn ím poskytovatelem služeb komplexního řízení kvality (Total Quality Management) pro automobilový a letecký průmysl.

Požadujeme:
komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň B1/B2),
prokazatelnou praxi na obdobné pozici min. 1 rok,
organizační a komunikační schopnosti,
znalost práce v SAP a 8D reportů,
samostatnost a proaktivní přístup

Náplň práce:
příjem a inspekce vstupního materiálu (balení, etiket, atd.),
provádění pohybů v SAP,
komunikace s oddělením logistiky a kvality,
hlášení vad a tvorba dokumentace,
koordinace nakládek a jejich správnosti

Nabízíme:
Gastro PassCARD - stravenky v hodnotě 80 Kč,
5 týdnů dovolené po 5 letech u společnosti,
kurz G&P Training Academy,
osobní rozvoj a možnost kariérního růstu,
výkonnostní měsíční bonus + 10%,
hlavní pracovní poměr s výplatním termínem do 10. dne v měsíci,
2 směnný pracovní provoz (ranní a odpolední 8 hodinová směna) od pondělí do pátku,
nadstandardní příplatky za případnou práci přesčas, v noci a o víkendu,
podporu manažera přímo na pracovišti,
další firemní benefity (oblečení, firemní akce, dárkové balíčky, atd...)

80 Kč stravenka/směna,
příplatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%.
Volné místo směnový kvalitář pro lokalitu Pavlov.