Vedoucí služby a sociální pracovník - sociální pracovnice

  • Trutnov

Pracovní místo ( Vedoucí služby a sociální pracovník - sociální pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ SLUŽBY A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE
pro sociální službu azylový dům pro ženy a matky nebo otce s dětmi v Trutnově.
Požadujeme:
způsobilost dle § 110 a) zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, trestní bezúhonnost, dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, internet), ochotu vzdělávat se, vysokou odolnost vůči psychické zátěži,
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, trpělivost, schopnost empatie, dobré komunikační schopnosti,
schopnost samostatné práce i práce v týmu, minimální 1 roční praxe v sociálních službách (výhodou praxe s osobami ohroženými sociálním vyloučením), práce na jednu směnu.
Člověk pracující s lidmi bez domova musí být silnou osobností zakotvenou v jasných životních postojích. Těžko zde obstojí někdo, kdo teprve hledá sám sebe a touží pomáhat druhým pro slastný pocit vděku od klientů za to, že je zachránil....
Pracovní poměr: Na dobu jednoho roku, s možností prodloužení.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Nabízíme:
mzda od 22 000 + osobní příplatek, rizikový příplatek, příplatek za vedení, zázemí stabilní neziskové organizace s dobrým týmem, od ledna 2020 bude činnost probíhat pod příspěvkovou organizací města Trutnov, další vzdělávání a osobní rozvoj, pravidelnou supervizi, velký prostor pro vlastní nápady - od realizace vlastních aktivit, přes zapojení se do kampaní a projektového řízení, smysluplnou práci, příjemné pracovní prostředí v historickém objektu a prostor pro tvůrčí práci.
Náplň práce:
podpora rodin pod dohledem OSPOD - tedy podpora rodiny prostřednictvím individuálního plánování a síťování s odborníky, pomoc a podpora při jednán