Kuchař / kuchařka

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Kuchař / kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KUCHAŘ / KUCHAŘKA

- nástup do pracovního poměru od listopadu 2019

Náplň práce:
- příprava pokrmů
- předběžná příprava surovin k vaření
- spolupráce při objednávání surovin, přejímce a skladování zboží
- výdej pokrmů

Požadujeme:
- vyučení v oboru kuchař
- znalost HACCP a kritických bodů ve stravovacím zařízení
- zájem o obor a moderní trendy vaření
- optimistický přístup k práci
- schopnost týmové práce

Uvítáme
- praxi v oboru
- samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:
- práce na pracovní smlouvu
- moderní pracovní prostředí – vybavení kuchyně
- přátelský kolektiv
- zázemí stabilní organizace
- zaměstnanecké stravování
- možnost ubytování
- čerpání z fondu FKSP (příspěvek na rekreaci, masáže, tábory pro děti, penzijní pojištění)
- 3 dny pracovního volna (po roce zaměstnání)

V případě zájmu o volné pracovní místo nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucí stravovacího provozu: p. Evu Slavíkovou - tel: 483 345 176, mobil:725 552 973, email: eva.slavikova@nemjbc.cz
Volné místo kuchař / kuchařka pro lokalitu Jablonec nad Nisou.