Asistent/ka nákupního oddělení

  • Děčín

Pracovní místo ( Asistent/ka nákupního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Benešovská č.p. 432/3, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2
Nástup možný ihned.

McPen je prostě SUPER PARTA, která potřebuje NOVOU POSILU!
Společnost VersaCo s. r. o. provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen přijme do svého týmu v Děčíně posilu na pozici Asistent/ka nákupního oddělení.

Co Vás na Této pozici čeká?
- Přijímání vystavených faktur a řešení případných reklamací
- Vystavování objednávek a kontrola dodržování smluvených podmínek při dodávkách
- Sledování výrobků v konkurenčních sítích MO prodeje
- Analýza, hodnocení a reporting skladových zásob
- Mapování znalosti prodejního personálu zalistovaného sortimentu, případné návrhy a kontrola nápravy
- Reporting a správa dat ve firemním informačním systému
- Komunikace s prodejnami

Co od ideálního kandidáta očekáváme?
- Znalost práce na počítači, kdy si s přehledem poradíte se základními vzorci a filtry v MS Excel
- Samostatnost, spolehlivost, ctižádostivost a chuť se učit novým věcem a trendům
- Časovou flexibilitu
- ŠS vzdělání

Chceš stravenky, sick days, firemní školení, skvělé teambuildingy a plat 23.000-24.000 Kč?
Pak hledáme právě TEBE!!!

Kontaktní osoba: Michaela Kroupová, e-mail: mkroupova@versaco.cz
Volné místo asistent/ka nákupního oddělení pro lokalitu Děčín.