PRODEJCE/PRODEJKYNĚ MOBILNÍCH TELEFONŮ

  • Písek

Pracovní místo ( PRODEJCE/PRODEJKYNĚ MOBILNÍCH TELEFONŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE
- obsluha zákazníků na prodejně
- prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
- komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
- práce na PC a na internetu
- příjem a vyřizování reklamací
- administrativa, starost o chod prodejny
- znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)
Pracovní doba:
směnný systém krátký/dlouhý týden ( v jednom týdnu pracujete PO,ÚT,PÁ,SO,NE, v druhém týdnu pak pouze ST,ČT, vždy mezi 9-20 hod).
Vhodné i pro absolventy.
NABÍZÍME
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
- příjemné pracovní prostředí v nové prodejně
- možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
- motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
- pravidelné soutěže (několikrát do roka) v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
- slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
- zajímavá a dobře ohodnocená práce
- možnost nástupu IHNED
- plat až 29.000,-Kč, nástupní plat 23.200,-Kč.
- bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby.
POŽADUJEME
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- příjemné vystupování a vzhled
- zkušenosti v oblasti prodeje výhodou
- znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, Internet..
- optimismus, morální a trestní bezúhonnost
- spolehlivost a zodpovědnost
- chuť pracovat a učit se novým věcem.
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ e-mailem na: m.kossl@mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v česk