dělník v tesařsko truhlářské výrobě

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( dělník v tesařsko truhlářské výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT EMAILEM NEBO TELEFONICKY (6,30 - 14,30)
Přijmeme zaměstnance na pracovní pozici montážní dělník pro výrobu dřevěných příhradových vazníků
Náplň práce: práce na výrobě dřevěných příhradových vazníků, vykracování dřevěných fošen, sesazování fošen k sobě a zalisování spojovacích plechů.
Požadujeme: ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Pracovní doba: dvousměnný provoz, 6.00 h - 14.30 h a 14.30h - 22.00 h,
Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Hrubá mzda: od 22 000,- Kč, ke konci roku roční odměna.
Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně anebo na stravenky.
Životopis zasílejte e-mailem na adresu jana.docekalova@kasalovapila.cz nebo poštou.
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.
Volné místo dělník v tesařsko truhlářské výrobě pro lokalitu Jindřichův Hradec.