KNIHOVNÍK, KNIHOVNICE

  • Semily

Pracovní místo ( KNIHOVNÍK, KNIHOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-vzdělání VŠ nebo SŠ, výhodou knihovnického směru
- uživatelská znalost práce s PC - MS Office, znalost knihovního systému Tritius výhodou
- znalost katalogizace dle pravidel RDA, MARC21 výhodou
- organizační schopnosti
- orientace v oblasti literatury, výborná znalost českého jazyka
- komunikační dovednosti, příjemné a vstřícné vystupování
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- ochota dále se vzdělávat

Stručná charakteristika pracovní činnosti:
- metodická, konzultační a poradenská činnost v knihovně s regionální působností
- práce s výměnnými soubory
- katalogizace knihovních fondů podle standardů a stanovených metodik
- podíl na zpracování statistik a rozborů, vytváření webových stránek

Nabízíme:
- zkrácený úvazek 0,5 (pracovní doba 20 hodin týdně), po zapracování případné navýšení na plný úvazek 1,0 (40 hodin týdně)
- pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok (případné prodloužení)
- platové ohodnocení podle zákoníku práce č. 262/2006 Sb. v platném znění a Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
- zajímavou, různorodou práci
- možnost dalšího sebevzdělávání
- 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, stravenky

Přihlášky spolu se strukturovaným životopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte do 30. srpna 2019 na adresu ředitelky:

Jitka Šedinová, Městská knihovna Semily, příspěvková organizace, Tyršova 49, 513 01 Semily.

Po vyhodnocení písemných přihlášek budou vybraní uchazeči přizváni k ústnímu pohovoru. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit bez udání důvodu.

Dotazník ke stažení na www.kn