SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE NEBO PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Vítkov

Pracovní náplň

KO: Ing. Šárka Medunová, tel. 605 551 136 (v pracovní dny od 8:00 - 16:00 hod.), e-mail: medunova@svc-vitkov.cz
SŠ nebo VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči nebo speciální pedagogiku, plat od 22 000 Kč.
Požadujeme: znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v aktuálním znění, schopnost práce s dospívajícími a mladými dospělými (práce v nízkoprahovém zařízení), schopnost poskytovat základní sociální a sociálně právní poradenství, schopnost zabezpečit analytickou a metodickou činnost v sociální oblasti, depistážní činnost, komunikační dovednosti a ochotu týmové práce, přirozenou autoritu, komunikativnost, empatii, psychickou odolnost.
Praxe v sociálních službách vítána, trestní bezúhonnost.
Možnost osobního ohodnocení.
Jedná se o práci v rámci projektu MPSV.
Volné místo sociální pracovník/-ce nebo pracovník/-ce v sociálních službách pro lokalitu Vítkov.

Požadujeme

Práce s PC - uživatelská znalost, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz