metodik/ka veřejného opatrovnictví oddělení sociální práce, SPO a rodinné politi

  • Brno

Pracovní místo ( metodik/ka veřejného opatrovnictví oddělení sociální práce, SPO a rodinné politi ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Krajský úřad Jihomoravského kraje
hledá vhodného kandidáta/kandidátku na obsazení místa
metodika/metodičky veřejného opatrovnictví oddělení sociální práce, SPO a rodinné politiky
odboru sociálních věcí
pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc
Místo výkonu práce: Žerotínovo náměstí 3, Brno
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11
Termín nástupu: dle dohody co nejdříve
Charakteristika vykonávané práce: metodik/metodička veřejného opatrovnictví v rámci přenesené působnosti zajišťuje metodickou, konzultační a kontrolní činnost výkonu agendy na obecních úřadech v rámci Jihomoravského kraje, poskytuje občanům základní poradenství při uplatňování práv a oprávněných zájmů osob omezených ve svéprávnosti, veřejným opatrovníkům pak odborné poradenství při řešení složitých případů, spolupracuje s dalšími orgány, organizacemi a odborníky v dané oblasti, podílí se na sběru dat o výkonu agendy atd.
Kontaktní pracovník: PhDr. Jarmila Bisomová, vedoucí oddělení sociální práce, SPO a rodinné politiky odboru sociálních věcí, tel. 541 651 158.
Požadujeme:
˘ potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu
˘ studijní obor: nejlépe právo nebo humanitní zaměření se sociální problematikou
˘ orientace v příslušné legislativě: občanské právo, problematika veřejného opatrovnictví, sociálních služeb a sociálního zabezpečení, sociálních dávek, správního řádu, postavení, činnosti a