SAP BI Consultant

  • Brno

Pracovní místo ( SAP BI Consultant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: vitezslav.resatko@mann-hummel.com
NÁPLŇ PRÁCE:
- Zajištění druhé a třetí úrovně podpory v oblasti BI
- Vytváření dokumentace a technických návrhů řešení
- Spolupráce s mezinárodním týmem na rozličných projektech
- Zodpovědnost za standardní ERP roll-out projekty
- Změny v datech modelů a tok informací a procesů
- Změny v queries /reportech a vytváření nových reportů
- Starost o pravidelné zajištění reportů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
- Min. 3 roky zkušeností práce s oblastí SAP BW
- SAP BW data modelování (3.x a 7.x data flows)
- Zkušenosti se SAP BW v HANA je výhodou
- Zkušenosti s BEx nástroji - query designer, analyzer, workbooks
- Zkušenosti a znalost Design studio ideálně v rámci několika projektů
- Zkušenosti se SAP SAP Business Objects, Crystal reports and Analysis pro MS Office
- SAP certifikát je výhodou
- Plynná znalost AJ
- Zájem o seberozvoj a poznávání nových technologií
- Řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní doba + možnost home office
13. mzda navíc v rámci roku
Podpora penzijního nebo životního pojištění
Stravenky
1 100,-- čistého měsíčně na Vaše volnočasové aktivity
Relax zóny v kancelářích společnosti

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.
Volné místo sap bi consultant pro lokalitu Brno.