Sociální pracovník/ice

  • Libouchec

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Obecní úřad Libouchec, Libouchec 211, 403 35 Libouchec, okres Ústí nad Labem.

Vzdělání získané ve studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách).

Další požadavky: osobnostní předpoklady pro práci ve veřejné správě, samostatnost,
zodpovědnost a výborné komunikační schopnosti, zvládání stresové zátěže, orientace v zákonech č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, č. 111/2006 Sb., o pomoci v hmotné nouzi, č. 117/1995 Sb. o státní sociální podpoře, č. 329/2011 Sb. o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením,v platném znění.

Výhody, ke kterým bude přihlíženo:
praxe ve státní správě a samosprávě
praxe v registrovaných sociálních službách
zvláštní odborná způsobilost na úseku sociálně právní ochrany dětí
řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Podrobnosti k VŘ a k podání přihlášky naleznete na: https://www.libouchec.cz/
Volné místo sociální pracovník/ice pro lokalitu Libouchec.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz