Lektor/ka primární prevence

  • Ostrava

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mariánskohorská 1328/29, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem vedcpp@renarkon.cz, telefonicky 602 650 042, případně osobně na adrese Centrum primární prevence, Mariánskohorská 31/1328, 702 00 OSTRAVA

Požadujeme: empatie, komunikativnost, připravenost učit se a rozšiřovat si vzdělání, schopnost týmové spolupráce, časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B, dobrá znalost práce s PC

Zaměstnanecké výhody: zázemí zavedené neziskové organizace, možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání, možnost seberealizace, benefity, stravenky
Volné místo lektor/ka primární prevence pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba