sociální pracovník, pracovník v sociálních službách

  • Benešov

Pracovní místo ( sociální pracovník, pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Benešov a okolí
Popis pozice: Úkolem pracovního konzultanta bude individuálně a skupinově pracovat s lidmi s mentálním postižením a duševním onemocněním. Klienti potřebují podporu při osvojování si pracovních, sociálních a dalších dovedností spojených se vstupem na otevřený trh práce. Dále bude konzultant jednat se zaměstnavateli a dalšími spolupracujícími organizacemi.
Místo výkonu práce: Benešov a okolí
Úvazek: Pracovní smlouva - 1,0
Požadavky:
zkušenosti s lidmi s mentálním postižením nebo duševním onemocněním a znalost jejich práv výhodou
pracovitost a samostatnost
schopnost efektivně komunikovat s cílovou skupinou i se zaměstnavateli
spolehlivost, opravdovost - otevřený přístup
týmový hráč, optimistická osobnost
práce na PC (MS Office, Excel, PowerPoint, Internet)
řidičský průkaz sk. B výhodou

Vzdělání, odborná způsobilost:
odborná způsobilost podle zákona o sociálních službách - §110 sociální pracovník
nebo § 116 pracovník v sociálních službách - SŠ s maturitou + kurz pracovníka v sociálních službách
možný souběh s dokončovaným studijním oborem
praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:
zajímavou, různorodou práci na pracovišti v Benešově i v terénu
osobní růst, metodické zaškolení a vedení, supervizi
účast v evropských projektech
přátelské a vstřícné pracovní prostředí
flexibilní pracovní dobu
mzdové rozpětí 18-21 000 Kč při úvazu 1,0
po zkušební době možnost využívat zaměstnanecké benefity.
1 e-mailem
Volné místo sociální pracovník, pracovník v sociálních službách pro lokalitu Benešov.