PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚDRŽBY BUDOV

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚDRŽBY BUDOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s výhledem prodloužení pracovní smlouvy, nástup dle dohody, místem výkonu práce je více budov v Hradci Králové
- Náplň práce: jedná se o technické zajištění kompletního chodu základní školy - opravy školního nábytku, inventáře školy a školních budov (sváření, výmalba prostor, opravy nátěrů, opravy elektroinstalací a technických zařízení budov, atd.), správa školní zahrady (sekání trávy a keřů)
- Požadujeme: vyučení, výhodou jsou zkušenosti z obdobné pozice, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, komunikativnost, milé vystupování, pokročilé technologie a praxe na obdobné pozici výhodou, práce i mimo pracovní dobu, řp. sk. B
- Nabízíme: po zkušební době zvláštní peněžité odměny, příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky
- Své životopisy zasílejte na e-mail: zs@sion.cz
- Více informací o ZŠ Sion na: www.zssion.cz
Volné místo pracovník / pracovnice údržby budov pro lokalitu Hradec Králové.