Dlouhodobý poradce/kyně a terénní sociální pracovník/ce - Stříbrsko a Tachovsko

  • Tachov

Pracovní místo ( Dlouhodobý poradce/kyně a terénní sociální pracovník/ce - Stříbrsko a Tachovsko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Stříbrsko a Tachovsko
Dluhový poradce/poradkyně a terénní sociální pracovník/pracovnice - Stříbrsko a Tachovsko
Daří se nám zlepšovat situaci lidí v těžkých životních situacích. Pomáháme přímo v terénu lidem, kteří se nedokáží dobře zorientovat ve své situaci a mají problémy s porozuměním nejrůznějším dokumentům, s komunikací s úřady, nezvládají platit své závazky, nevědí si rady v komunikaci s věřiteli, mají často závazky, které vznikly neoprávněně a neumí se bránit, žijí v nevyhovujících podmínkách a usilují o lepší bydlení apod. A právě pro tuto práci hledáme do našeho týmu další posilu!
Jak to u nás chodí
Práci chceme dělat a děláme poctivě, protože věříme, že má smysl. Nepotřebujeme k tomu však píchačky, ani přísného šéfa. Rozvrh práce je u nás zčásti možné uzpůsobit a není tak problém být naším zaměstnancem a zároveň rodičem. Věříme v samostatnost a schopnosti našich pracovníků. Jsme si zároveň vědomi, že naši pracovníci potřebují podporu a také ji dokážeme zajistit.
Naším novým kolegou se může stát i čerstvý absolvent - pokud je ochoten se učit.
Co od Vás budeme potřebovat
- VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech podle §110 zákona č. 108/2006 Sb. nebo VŠ vzdělání humanitního směru
- terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu
- odhodlání prosazovat spravedlnost ve společnosti
Bylo by bezva, kdybyste navíc měli
-praxi, zkušenost s řešením uvedených situací
- schopnost efektivně pracovat v týmu
- samostatnost, kreativitu a flexibilitu
- řidičský průkaz a vlastní osobní vůz
Co Vám nabízíme

-možnost seberealizace v renomované nevl