PRACOVNÍK V DOMĚ S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU - PEČOVATEL/KA

  • Rovensko pod Troskami

Pracovní náplň

Náplň práce: Pečovatelské činnosti, zajišťování chodu Domu s pečovatelskou službou, pomocné a úklidové práce, administrativní práce, terénní služba - úklid domácností a drobné nákupy pro potřebné seniory a obyvatele v Rovensku p. Tr. a spádových obcí.

Požadujeme:
Dosažené vzdělání: minimálně střední odborné (výuční list) a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách pro přímou obslužnou péči podle zákona 108/2006 Sb. (je možné si dodělat dodatečně) nebo střední zdravotnická škola s maturitní zkouškou (výhodou).

Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, Vysoká míra zodpovědnosti, Schopnost empatie a sociálního cítění, Orientace na člověka, jeho cíle a potřeby, schopnost jednat s lidmi, Dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti, pozitivní myšlení, Organizační schopnosti, samostatnost v rozhodování, Spolehlivost, časová flexibilita, ochota se dále vzdělávat, Základní dovednost práce na PC, Dobrý zdravotní stav - zdravotní způsobilost, Znalosti a praxe ve zdravotních či sociálních službách výhodou, Další absolvované vzdělávání v oblasti přímé práce ve zdravotně-sociální či pečovatelské oblasti výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B.

pracovní poměr na dobu určitou

Požadované podklady k výběrovému řízení předejte v obálce do 9.8.2019 do 12.00 hod. na podatelnu MěÚ Rovensko p. Tr., náměstí prof. Drahoňovského 1, Rovensko p. Tr. (více na úřední desce: www.rovensko.cz)
Volné místo pracovník v domě s pečovatelskou službou - pečovatel/ka pro lokalitu Rovensko pod Troskami.

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba