ÚČETNÍ junior

  • Brno

Pracovní místo ( ÚČETNÍ junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zavedená obchodní společnost hledá pracovnici na pozici ÚČETNÍ junior. Pozice je vhodná pro absolventy i pro pokročilé účetní.
Požadujeme:
• Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou na obchodní akademii nebo VŠ ekonomického typu
• Znalost MS Office
• Bystré samostatné uvažování
• Spolehlivost a flexibilitu
• Příjemné vystupování
Náplň práce:
• kompletní zpracování účetní agendy společnosti s velkým podílem operací v zahraniční měně
Nabízíme:
• Zázemí stabilní firmy
• Zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu
• Možnost kariérního postupu
• Firemní benefity – stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, jazykové kurzy, školení
Písemné nabídky se strukturovaným životopisem prosím posílejte na mail: galova@sinclair.cz
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uložení v personální databázi společnosti a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok.
Volné místo účetní junior pro lokalitu Brno.