Lékař/ka - klinická biochemie

  • Brno

Pracovní místo ( Lékař/ka - klinická biochemie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská 20, 625 00 Brno nabízí absolventům LF oboru všeobecné lékařství volná pracovní místa v oboru:

klinická biochemie

Požadavky:
- ukončené VŠ vzdělání LF v oboru všeobecné lékařství
- zájem o příslušný obor
- morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
- volné pracovní místo na plný úvazek u největšího poskytovatele zdravotních služeb
v Jihomoravském kraji
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- ubytování pro mimobrněnské uchazeče
- celou řadu benefitů z oblasti finanční, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: ihned nebo dohodou

Kontakt: Profesní životopisy zasílejte elektronicky na Oddělení organizace řízení, Mgr. Jana Navrátilová, e-mail: Navratilova.Jana@fnbrno.cz
Volné místo lékař/ka - klinická biochemie pro lokalitu Brno.