Programátor analytik

  • Brno

Pracovní místo ( Programátor analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZKUŠEBNÍ TECHNIK a PROGRAMÁTOR
Náplň práce:
- uvádění do provozu automatizačních zařízení v tuzemsku a zahraničí
- podílení se na koordinaci týmu specialistů
- spolupráce při tvorbě provozních předpisů
- programování nejčastěji v jazyku STEP7 a WinCC

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického zaměření, nejlépe elektrotechnika
- znalost programování PLC (Step7), programování v prostředí WinCC
- praxe v oblasti energetiky vítána
- schopnost mluvené i písemné komunikace v AJ
- řidičský průkaz sk. B
- ochota cestovat

Nabízíme
- jazykové kurzy, školení
- zajímavou práci s možností seberealizace
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na stravování

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.
Volné místo programátor analytik pro lokalitu Brno.