Bagrista

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Bagrista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BAGRISTA
Náplň práce:
- obsluha kolového traktorbagru
- péče o svěřený stroj
- spolupráce se stavebními mistry a dispečerem

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání zakončené zkouškou (výuční list, maturita)
- základní orientace ve stavebních strojích
- samostatnost, zodpovědnost, iniciativa, flexibilita
- řidičský průkaz skupiny B a T, sk. C výhodou
- bydliště v regionu Jablonec n.N. / Liberec taktéž výhodou

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní a zavedené firmě
- atraktivní finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků
- práci v přátelském, aktivním a zajímavém prostředí
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- zapracování a zajištění strojního průkazu
- zaměstnanecké výhody
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody: Tankování pohonných hmot za zvýhodněné ceny, služební telefon, výroční bonusy, pravidelné firemní akce a oslavy
Kontakt emailem nebo telefonicky v době 7:00-15:30
Volné místo bagrista pro lokalitu Jablonec nad Nisou.