Poradce/poradkyně pro rodiče

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Poradce/poradkyně pro rodiče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Poradce/ poradkyně působí na Základní škole U Lesa v Novém Boru a svou činností usnadňuje komunikaci mezi rodiči, školou a dalšími institucemi s cílem předcházet školnímu neúspěchu dětí. Poskytuje zvýšenou míru podpory zejména rodičům žáků se specifickými vzdělávacími potřebami.
Pracovní pozice je součástí projektu S rodinou k inkluzi, více informací o projektu naleznete na webových stránkách www.rodinavcentru.cz/inkluze/
Nabízíme:
-Plný pracovní úvazek na dobu určitou (do 31. 5. 2021)
-Dobré platové ohodnocení
-Přátelský pracovní kolektiv
Požadujeme:
-Středoškolské vzdělání s maturitou
-Zkušenost ze školského nebo sociálního prostředí výhodou
-Nástup od 1. září 2019
Více informací vám poskytne Bc. Kateřina Hřebřinová na tel.: 608 004 117 nebo na emailu: hrebrinova@rodinavcentru.cz
Volné místo poradce/poradkyně pro rodiče pro lokalitu Nový Bor.