Pracovník/ce v přímé péči v denním stacionáři Mikasa

  • Ostrava

Pracovní náplň

Požadujeme:
• Odbornou způsobilost dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (minimálně středoškolské vzdělání)
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenosti, orientaci a základní znalost problematiky kombinovaného postižení a autismu
• Pozitivní vztah k mladým lidem s postižením
• Aktivní přístup k plnění zadaných úkolů, schopnost samostatně vést drobné činnosti, plánování
• Aktivní přístup k práci, zájem učit se novým věcem, schopnost spolupracovat
• Kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost a výborný zdravotní stav

Výhodou:
• Absolvované školení či základní znalosti šetrné sebeobrany, arteterapie, muzikoterapie, bazální stimulace, Snoezelen terapie, aromaterapie případně jiné školení věnující se přímé práci s klienty.

Nabízíme:
• Plný pracovní úvazek, pracovní doba pouze denní
• Odpovídající platové ohodnocení 19 000,- Kč, prémie
• Výborné pracovní podmínky
• Práci v příjemném mladém kolektivu

Vaše životopisy s motivačním dopisem zasílejte do 20. 7. 2019 emailem: reditel@mikasazs.cz.

Další případné informace podá PhDr. Michal Panáček, PhD. kontakt: reditel@mikasazs.cz

Více informací o naší práci můžete získat také na www.mikasazs.cz
Volné místo pracovník/ce v přímé péči v denním stacionáři mikasa pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme

Nástup možný od: 15. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz