NÁKUPČÍ

  • Kravaře

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Adámková Anna, tel.: 734 112 500. Svůj strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: kariera@stoklasa.cz, do předmětu zprávy uveďte: nákupčí.
Požadujeme:
• VŠ, SŠ vzdělání
• znalost AJ mírně až středně pokročilá – podmínkou
• praxe min. 1 rok v nákupu nebo v obchodu – výhodou
• znalost práce na PC (MS Office)
• vyjednávací schopnosti, systematičnost, přesnost
• samostatnost, aktivní přístup, ochota se dále vzdělávat
• schopnost týmové spolupráce
• analytické myšlení
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, preciznost, zodpovědnost
• časovou flexibilitu
Nabízíme:
• pružnou pracovní dobu
• místo výkonu práce v Kravařích
• fixní mzda ve zkušební době a odměny po zapracování
• zaměstnanecké benefity: stravenky/obědy, sick day, odměny za pracovní a životní jubilea
Náplň práce:
• nákupy zboží u českých i zahraničních dodavatelů
• jednání s dodavateli
• doplňování sortimentu, aktivní vyhledávání nového zboží
• organizace dodávek zboží, zajišťování případného transportu
• cenotvorba, návrh balení, návrh šablony
• péče o speciální zakázky na objednávku
• péče o optimální stav zásob
Volné místo nákupčí pro lokalitu Kravaře.