Účetní mzdoví

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Účetní mzdoví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ MZDOVÍ
Nástup možný ihned
Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetní problematiky, podvojného účetnictví, účetních standardů, zákona o účetnictví a souvisejících právních předpisů, orientace v daňových zákonech (daň z příjmů, daňový řád), dobrá znalost práce na PC (MS Office), samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovní nasazení, flexibilita, loajalita, znalost účetního software Helios-Orange vítána
Náplň práce: vedení kompletní mzdové a personální agendy, vedení evidence, inventarizace a účtování majetku, vedení pokladny, uzávěrkové operace-mzdy a majetek.
Nabízíme: výkon práce v rámci ČR, výkonnostní bonusy, stravenky, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt: Písemné nabídky s profesním strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem: rios@rios.cz, případné dotazy telefonicky od 9:00 hod. na čísle 571 694 530 nebo 602 777 075
Volné místo účetní mzdoví pro lokalitu Valašské Meziříčí.