ASISTENT/ASISTENTKA MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( ASISTENT/ASISTENTKA MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/ASISTENTKA MARKETINGOVÉHO ODDĚLEN
Náplň práce:
-Pomoc marketingovému oddělení se zajímavými projekty
-Příprava a zpracování obchodních a nákladových reportů
- Asistence s přípravou reklamních kampaní - příprava podkladů a zadávání k realizaci
-Podílení se na vyhodnocování marketingových kampaní
-Sledování nových trendů na trhu a vyhledávání nových příležitostí

Požadavky:
-Otevřenost, komunikativnost
-Odpovědnost, spolehlivost
-Smysl pro důslednost, aktivní a týmový přístup
-Chuť učit se něco nového a pracovat na sobě
-Zvládat MS Office

Výhodou:
-Znalost cizího jazyka ( angličtina, němčina, polština)
-Znalost grafického programu
-Znalost nástroje Google Analytics

Nabízíme:
-zázemí úspěšné firmy
-spolupráce na úspěšných projektech
-příjemné a přátelské prostředí
-zaměstnanecké benefity ( stravenky, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, 13.plat, výroční benefity atd.)
-místo výkonu práce Nová Paka

Kontakt: telefonicky p. Dominika Kožnarová 8:0-14:00 493 655 593, e-mail job@elnino.cz
Volné místo asistent/asistentka marketingového oddělení pro lokalitu Nová Paka.