Prodejce / prodejkyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

  • Brno

Pracovní místo ( Prodejce / prodejkyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ e-mailem na: prace@mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce. Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.
Brno, Prodejce / prodejkyně mobilních telefonů na DPP
Pro naše zavedené prodejny v Brně, hledáme šikovné asistenty/asistentky prodeje na dohodu o provedení práce.
NÁPLŇ PRÁCE
obsluha zákazníků na prodejně
prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
komunikace se zákazníky na prodejně
práce na PC a na internetu
příjem a vyřizování reklamací
znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)
pracovní doba - dle individuální dohody s vedoucím prodejny
NABÍZÍME
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
příjemné pracovní prostředí v nové prodejně
možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů
zajímavá a dobře ohodnocená práce
možnost nástupu IHNED
výplata 100 - 130 Kč za hodinu
POŽADUJEME
dobré komunikační a prezentační schopnosti
příjemné vystupování a vzhled
zkušenosti v oblasti prodeje výhodou
znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, Internet..
optimismus, morální a trestní bezúhonnost
spolehlivost a zodpovědnost
chuť pracovat a učit se novým věcem
Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění.
Volné místo prodejce / prodejkyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz pro lokalitu Brno.