KONSTRUKTÉR

  • Liberec

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Heyrovského 476, Liberec XXIII, 463 12 Liberec.
Náplň práce:
Koordinuje týmové aktivity z hlediska cílů projektu
Reportuje stav projektu
Vyvíjí koncepce a technická řešení přidělených výrobků
Zkoumá vůle a případné přesahy vůči okolním dílům ve vozidle
Vytváří 3D modely a 2D výkresy
Vybírá materiály a analyzuje jejich vliv na součásti a funkci výrobku
Sleduje náklady
Konstruuje produkt na základě DDS metodik
Komunikuje změnu designu s partnery společnosti Denso
Pravidelně kontroluje stav plnění ukazatelů (KPI)
Do konstrukce výrobku zohledňuje zkušenosti z práce v laboratořích, montáže prototypů a sériové výroby
Co byste měl znát/umět?
SŠ/VŠ technického směru
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Komunikativní znalost AJ
Znalost MS Office, Catia
Nabízíme
Atraktivní finanční hodnocení.
Jazykové kurzy a odborné vzdělávání.
Kafeterie 500 Kč měsíčně.
Zdravotní péče a rehabilitace.
Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění.
Příspěvek na stravování.
Výhodnější volání přes Vodafone.
Akce pro zaměstnance.
Odměny za pracovní výročí.
Hlásit se emailem nebo telefonicky.
Volné místo konstruktér pro lokalitu Liberec.