BRIGÁDNÍCI DO VÝROBY NA KAMPAŇ 2019

  • Horažďovice

Pracovní místo ( BRIGÁDNÍCI DO VÝROBY NA KAMPAŇ 2019 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, pracovitost, manulální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha praní brambor, obsluha na příjmu brambor
SMĚNNOST: směny dle pozice (obsluha praní brambor - směnný/nepřetržitý)
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou 1.9. - 30.11.2019, odpovídající platové ohodnocení
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dotované závodní stravování
KONTAKT možný e-mailem, telefonicky nebo osobně
Volné místo brigádníci do výroby na kampaň 2019 pro lokalitu Horažďovice.