METODIK / METODIČKA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( METODIK / METODIČKA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou (po dobu MD/RD(, nástup dle dohody, nejdříve však 1.9.2019
- Náplň práce: metodická a uživatelská podpora v oblasti spisové služby, metodická a uživatelská podpora pro informační systém města a související procesy, analýza a návrhy optimalizace procesů v oblasti působnosti, spolupráce na zpracování návrhů vnitřních předpisů v oblasti působnosti, výkon činnosti interního lektora v oblasti působnosti
- Platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, pokročilá znalost práce na PC a orientace v oblasti IC, praxe v oboru výhodou
znalost veřejné správy výhodou, analytické myšlení, komunikační dovednosti
samostatnost, zodpovědnost, kreativita a akceschopnost, řidičské oprávnění skupiny B
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace
propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku, čtyři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené
zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance), příjemné pracovní prostředí
- Přihlášky lze podávat do 2.8. 2019
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra
Volné místo metodik / metodička informačního systé