výrobní technolog

  • Karviná

Pracovní místo ( výrobní technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
-zajištění přípravy výroby nových projektů, zajištění výroby vzorků, organizace výroby
-vedení související dokumentace
-vytváření plánů testování nových přípravků a nástrojů
-implementace technologických změn, které povedou ke zlepšení kvality a produktivity
-stanovování technologických postupů
-příprava nového rozmístění strojů a linek a zlepšení materiálového toku
-řízení strojních technologů (3 zaměstnanci)
Požadujeme:
-VŠ/SŠ technického směru
-zkušenost s prací na technologickém oddělení ve výrobní firmě
-alespoň základní znalost Aj
-znalost práce v CAD, příp. SoligEdge, MS Office (zejména MS Excel)
-ochota pracovat přesčas
Výhodou:
-zkušenost s prací v automotive
-řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
-práci, kde můžete být platným členem týmu
-firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
-a také zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)
Volné místo výrobní technolog pro lokalitu Karviná.